HAKKIMIZDA

Kırklareli Lüleburgaz ilçesinde 5.300 m2 alan üzerinde kurulu, yüksek basınçlı kazan üretimi yapan Türkiye’ nin öncü firmalarındandır. Yirmi yıllık birikimi ile anahtar teslim olarak endüstriyel tip kazan daireleri ve elektrik üretim tesisleri kurulumu ile bu tesislerin ihtiyacı olan basınçlı kaplar, ısı değiştiricileri ve yardımcı ünitelerin imalatı yanında teknik destek te sağlamaktadır.

NEDEN ÜNVERSAN ?

Bilgi, birikim ve tecrübenin kaliteli malzeme ile buluşması sonucu, firmalara özel tasarımlar sayesinde sorunsuz ürünler ile yatırım ve bakım maliyetlerini en aza indirmektedir.


 

KALİTE ANLAYIŞI

“Ünversan Kazan San. Ve Tic. Ltd. Şti” olarak misyonumuz ve vizyonumuz doğrultusunda müşteri beklentilerini en üst seviyede karşılayarak, sürekli iyileştirme ve gelişme çabası içerisinde dünya standartlarını hedef alarak kalitede örnek teşkil etme amacıyla çalışmaktayız. Bu doğrultuda verdiğimiz hizmetleri yüksek standartlarda gerçekleştirmek ve tüm paydaşlarla memnuniyet odaklı ilişkiler kurmaktayız.

MİSYON

Misyonumuz, ülkemizin taraf olduğu uluslararası/ulusal sözleşmeler ve mevzuatlar çerçevesinde, verdiğimiz basınçlı/basınçsız kaplar, katı, sıvı ve gaz yakıtlı kazanlar gibi her türlü ısı değiştiricinin imalatının ve bakım verilen hizmetlerinin, ADR/RID uyumlu kap, paketleme ve tank gibi ürünlerinin piyasa ihtiyaçlarına göre akıllı çözümlerle en üst kalitede hizmet verirken, rekabetçi olarak karşılayabilmektir.

 

VİZYON

Vizyonumuz, Ünversan Ltd Şti olarak imalat ve hizmet verdiğimiz alanlardaki süreçlere dahil olan tüm paydaşların, insan sağlığı ve çevre bilincini ön planda tutarak faaliyetlerine yön vermesine öncülük etmek, ülke ekonomisi ve istihdama değer katan, teknolojiyi ve sektöründeki gelişmeleri yakından takip eden alanında lider kuruluş olmak.